Akademia Przyszłości
pomóż akademii pomagać
TYLE DZIECI OTRZYMA WSPARCIE
- - - -

Możesz zmienić historię życia dziecka.

Poznaj „małych ludzi z długą historią” z Akademii Przyszłości. Mają trudności w szkole, nie wierzą w siebie, mają niską samoocenę, nie dogadują się z rówieśnikami. Wiele z nich pochodzi z biednych rodzin. Fundując Indeks Sukcesów i wspierając Akademię podarowujesz im „prezent na całe życie” – wielką szansę na zmianę, tak by zawalczyły o swoje marzenia i przyszłość.

„Ktoś we mnie uwierzył!” – krzyknęła mała Ania, dowiadując się, że ma Darczyńcę! W czyje marzenia uwierzysz dziś Ty?

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesu w życiu
Najnowsze artykuły
Wybierz kategorię aktualności

To już tradycja – jak co roku, AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI świętowała Dzień Dziecka wspólnie z TK Maxxem. W weekend 2-3 czerwca w całej Polsce w 42 sklepach należących do zaprzyjaźnionej z nami marki odbyły się zbiórki pieniędzy, z których dochód wesprze działania AP.

TK Maxx po raz kolejny świętuje Dzień Dziecka z Akademią Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA. W tym roku, by pomóc dzieciom objętym programem, marka połączyła siły z Zuzanną Wachowiak i Blanką Jordan, projektantkami BIZUU.

Niebawem startuje nowa edycja AKADEMII PRZYSZŁOŚCI - innowacyjnego programu, w którym przeprowadzamy dzieci OD PORAŻKI W SZKOLE DO SUKCESU W ŻYCIU.

Matylda, wolontariuszka AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, doktorantka na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej, zajmuje się biomechaniką. Na co dzień robi badania, ma zajęcia ze studentami.