Akademia Przyszłości
pomóż akademii pomagać
TYLE DZIECI OTRZYMA WSPARCIE
- - - -

UWIERZ W DZIECKO

Możesz dać dziecku wielką szansę na zmianę życia – ufunduj Indeks Akademii Przyszłości. Dzięki cotygodniowym, indywidualnym zajęciom z wolontariuszem-tutorem, dzieci z niską samooceną i trudnościami w szkole pokonują swoje blokady. Pomagamy im tak, by samodzielnie zawalczyły o lepszą przyszłość i uniknęły wykluczenia czy biedy.

Pomóż zmienić historię życia dziecka.

News
19/12/2019 „By zacząć myśleć o sobie lepiej” – Agnieszka Dygant i Daria Widawska o Akademii Przyszłości czytaj więcej >>
X
Bierzecie ślub? Odmieńcie życie dzieci z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI lub rodzin ze SZLACHETNEJ PACZKI!
prezent ślubny dla dzieci z Akademii Przyszłości
Projekt Ślub Pełen Miłości skierowany jest do Par, które chcą uczynić swój ślub jeszcze piękniejszym. Decydują się na organizację zbiórki w czasie swojego ślubu, z której dochód przeznaczony jest na wsparcie rodzin ze SZALCHETNEJ PACZKI lub dzieci z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. W ten sposób ich miłość może promieniować na innych!
Wystarczą trzy proste kroki, by najważniejszy dzień Waszego życia zmienił czyjeś życie na lepsze
pomoc dla dzieci z Akademii Przyszłości
Jedyny taki dzień
W dniu ślubu każda Para Młoda jest wyjątkowa i roztacza niezwykłą aurę. To właśnie dzięki Wam TEN dzień będzie naprawdę wyjątkowy.
prezent dla dzieci z Akademii Przyszłości
Ślub z pomysłem
Niezwykły ślub i niezwykła miłość wymagają pięknej oprawy. Pomożemy Wam, dostarczając skrojone na miarę, gustowne materiały do zbiórki!
pomoc dla dzieci z Akademii Przyszłości
Miłość procentuje
Nie ma nic piękniejszego, niż dzielenie się miłością. Dzięki Waszemu wyjątkowemu ślubowi, zmieni się życie dziecka w potrzebie.
Zgłoście się do projektu, wybierzcie program, który chcecie wspierać i pomnażajcie miłość, uśmiech i nadzieję >