Wpłać na Akademię

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI
Partner dodający wartości

Mecenasi i partnerzy strategiczni

TK Maxx

Sieć sklepów TK Maxx jest Partnerem Strategicznym AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Cieszymy się z rozpoczętej współpracy, która daje nam poczucie bezpieczeństwa i stabilności finansowej. TK Maxx oferuje szeroki wybór markowych ubrań, butów, akcesoriów oraz dodatków dla domu – wszystko w cenach do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

zobacz stronę partnera >>

BP

Wieloletni Mecenas AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Dzięki zaangażowaniu finansowemu firmy BP, AKADEMIA jest dziś znanym, rozwijającym się projektem, realizującym założone cele.

zobacz stronę partnera >>

Microsoft

Dzięki grantowi firmy Microsoft na oprogramowanie, możemy zwiększać efektywność Stowarzyszenia. Otrzymaliśmy systemy Microsoft wykorzystywane w najlepszych firmach na świecie, o rynkowej wartości ponad 1 milion USD oraz bezpłatny dostęp do subskrypcji Office 365 w wersji E1. Dodatkowo, najlepsi polscy inżynierowie Microsoft wolontaryjnie wspierają nasz dział IT swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu technologii informatycznych.

zobacz stronę partnera >>

Wawel

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI znalazła słodkiego Partnera i bierze udział w programie „Serce Rośnie”. Kupując słodycze marki Wawel, możesz dać dzieciom radość i zamieniać punkty na nagrody. Wystarczy, że zalogujesz się na stronie programu „Serce Rośnie” i wpisując kod z opakowania słodyczy przekażesz punkty na Akademię. W tej akcji wygrywają wszyscy!

Więcej szczegółów o programie znajdziesz TUTAJ

zobacz stronę partnera >>

Partnerzy

Agencja kreatywna GONG

GONG

Dzięki akcji promocyjnej naszego partnera agencji Gong i marce Tymbark
https://www.oddajprofilove.pl/o-akcji wspierasz działania Akademii Przyszłości.

zobacz stronę partnera >>

Librus

Librus jest partnerem projektu Akademia Przyszłości.

zobacz stronę partnera >>

Varta

Kupując promocyjne opakowanie baterii VARTA wspierasz działania Akademii Przyszłości.

zobacz stronę partnera >>

Hotel Hilton Garden Inn Kraków

Hotel Hilton Garden Inn Kraków wspiera Stowarzyszenie WIOSNA przekazując 1 zł od każdej sprzedanej kawy w swoim Hotelu. Goście niejednokrotnie wracają na kawę nawet jeżeli nie jest to „po drodze” . W ten sposób Hotel buduje pewną relację z klientami i zarówno pracownicy, jak i goście wiedzą, że robią coś dobrego.

zobacz stronę partnera >>

questus

Firma questus wraz z dr. hab. Robertem Kozielskim udzielają nam bezcennego wsparcia jako eksperci w dziedzinie komunikacji i marketingu.

zobacz stronę partnera >>

enova

Firma Soneta Sp. z o.o. bezpłatnie udziela nam wszelkich potrzebnych licencji na innowacyjne oprogramowanie biznesowe "enova", dzięki czemu pracownicy działu finansowego, księgowego i HR z radością przychodzą do pracy!

zobacz stronę partnera >>

IMM

IMM jest Partnerem Monitorującym Media dla AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Ta wieloletnia współpraca to gwarancja, że nie umknie nam żaden materiał z social media, portalu internetowego, telewizji, artykuł czy audycja radiowa o AKADEMII. Dzięki IMM zawsze jesteśmy na bieżąco!

zobacz stronę partnera >>

Pracuj.pl

Grupa Pracuj.pl poprzez wsparcie finansowe wspomaga rozwój AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, dzięki czemu  możemy docierać do większej liczby dzieci.

zobacz stronę partnera >>

Marcin Mioduszewski

Marcin Mioduszewski - radca prawny, dla którego spotkanie z drugim człowiekiem i praca z pasją to prawdziwy sens. Wspiera pro publico bono Stowarzyszenie WIOSNA jako Koordynator Działu Prawnego - dzieli się z nami swoją wiedzą i zamiłowaniem do prawa.

zobacz stronę partnera >>