AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI
Partner dodający wartości

Mecenasi i partnerzy strategiczni

TK Maxx

Sieć sklepów TK Maxx jest Partnerem Strategicznym AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Cieszymy się z rozpoczętej współpracy, która daje nam poczucie bezpieczeństwa i stabilności finansowej. TK Maxx oferuje szeroki wybór markowych ubrań, butów, akcesoriów oraz dodatków dla domu – wszystko w cenach do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

zobacz stronę partnera >>

BP

Wieloletni Mecenas AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Dzięki zaangażowaniu finansowemu firmy BP, AKADEMIA jest dziś znanym, rozwijającym się projektem, realizującym założone cele.

zobacz stronę partnera >>

Microsoft

Dzięki grantowi firmy Microsoft na oprogramowanie, możemy zwiększać efektywność Stowarzyszenia. Otrzymaliśmy systemy Microsoft wykorzystywane w najlepszych firmach na świecie, o rynkowej wartości ponad 1 milion USD oraz bezpłatny dostęp do subskrypcji Office 365 w wersji E1. Dodatkowo, najlepsi polscy inżynierowie Microsoft wolontaryjnie wspierają nasz dział IT swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu technologii informatycznych.

zobacz stronę partnera >>

Wawel

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI znalazła słodkiego Partnera i bierze udział w programie „Serce Rośnie”. Kupując słodycze marki Wawel, możesz dać dzieciom radość i zamieniać punkty na nagrody. Wystarczy, że zalogujesz się na stronie programu „Serce Rośnie” i wpisując kod z opakowania słodyczy przekażesz punkty na Akademię. W tej akcji wygrywają wszyscy!

Więcej szczegółów o programie znajdziesz TUTAJ

zobacz stronę partnera >>

Partnerzy

PO PIERWSZE EDUKACJA

Fundacja Po Pierwsze Edukacja to zespół ludzi, którym bliska jest idea lifelong learning - czyli uczenia się przez całe życie. Wspieramy edukację człowieka na każdym etapie życia, wykorzystując jego zasoby i oferując atrakcyjne metody dydaktyczne. Wierzymy, że ustawiczny rozwój, który jest niezbędny we współczesnym świecie, wzmacnia poczucie wartości, samorealizacji i zapobiega wykluczeniu społecznemu.

zobacz stronę partnera >>

Edenred

Edenred Polska jest światowym liderem w wydawaniu kart podarunkowych w Polsce. W 2016 roku firma połączyła się z marką SZLACHETNEJ PACZKI i do swojej świątecznej oferty dołączyła „Szlachetną Kartę”. Dzięki temu rozwiązaniu zarówno Edenred, jak i firmy które zdecydowały się na zakup kart-upominków dla swoich pracowników, miały możliwość wspomóc działalność projektu. Od 2018 roku Partner wspiera również rozwój programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI.

zobacz stronę partnera >>

Valeo

Dziękujemy firmie Valeo, wieloletniemu partnerowi Stowarzyszenia WIOSNA, za prowadzenie odpowiedzialnej społecznie działalności gospodarczej, m. in. na terenie Polski, poprzez pomnażanie finansowego wsparcia dla projektu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI oraz propagowanie idei mądrego pomagania.

zobacz stronę partnera >>

ODO 24

ODO 24 sp. z o.o. to eksperci od ochrony danych osobowych i godny naśladowania przykład szerokiego zaangażowania społecznego biznesu. Firma jest Partnerem merytorycznym Stowarzyszenia WIOSNA, wspierając nas swoją wiedzą merytoryczną w formie szkoleń, doradztwa i innych usług specjalistycznych. Spółka przeprowadziła również audyt w Stowarzyszeniu oraz zajęła się przygotowaniem wymaganej prawem dokumentacji z przedmiotowego zakresu. Ponadto ODO 24 wspiera nas finansowo, przekazując część przychodów na prowadzony przez Stowarzyszenie WIOSNA projekt SZLACHETNA PACZKA. Co więcej, firma została Inwestorem Społecznym SZLACHETNEJ PACZKI w rejonie Warszawa-Grochów. Profesjonalizm, a w szczególności kompetencje ekspertów ODO 24 pozwalają nam na zdobycie praktycznej wiedzy, która sprawia, że czujemy się spokojni o bezpieczeństwo danych osobowych przetwarzanych w naszych zbiorach.

zobacz stronę partnera >>

questus

Firma questus wraz z dr. hab. Robertem Kozielskim udzielają nam bezcennego wsparcia jako eksperci w dziedzinie komunikacji i marketingu.

zobacz stronę partnera >>

enova

Firma Soneta Sp. z o.o. bezpłatnie udziela nam wszelkich potrzebnych licencji na innowacyjne oprogramowanie biznesowe "enova", dzięki czemu pracownicy działu finansowego, księgowego i HR z radością przychodzą do pracy!

zobacz stronę partnera >>

IMM

IMM jest Partnerem Monitorującym Media dla AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Ta wieloletnia współpraca to gwarancja, że nie umknie nam żaden materiał z social media, portalu internetowego, telewizji, artykuł czy audycja radiowa o AKADEMII. Dzięki IMM zawsze jesteśmy na bieżąco!

zobacz stronę partnera >>

Marcin Mioduszewski

Marcin Mioduszewski - radca prawny, dla którego spotkanie z drugim człowiekiem i praca z pasją to prawdziwy sens. Wspiera pro publico bono Stowarzyszenie WIOSNA jako Koordynator Działu Prawnego - dzieli się z nami swoją wiedzą i zamiłowaniem do prawa.

zobacz stronę partnera >>
Zostań Wolontariuszem