AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI
Partner dodający wartości

Partner Strategiczny

TK Maxx

Sieć sklepów TK Maxx jest Partnerem Strategicznym AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Cieszymy się z rozpoczętej współpracy, która daje nam poczucie bezpieczeństwa i stabilności finansowej. TK Maxx oferuje szeroki wybór markowych ubrań, butów, akcesoriów oraz dodatków dla domu – wszystko w cenach do 60% taniej od regularnych cen sprzedaży w Polsce i na świecie.

zobacz stronę partnera >>

Partnerzy

BP

Wieloletni Mecenas AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Dzięki zaangażowaniu finansowemu firmy BP, AKADEMIA jest dziś znanym, rozwijającym się projektem, realizującym założone cele.

zobacz stronę partnera >>

Microsoft

Dzięki grantowi firmy Microsoft na oprogramowanie, możemy zwiększać efektywność Stowarzyszenia. Otrzymaliśmy systemy Microsoft wykorzystywane w najlepszych firmach na świecie, o rynkowej wartości ponad 1 milion USD oraz bezpłatny dostęp do subskrypcji Office 365 w wersji E1. Dodatkowo, najlepsi polscy inżynierowie Microsoft wolontaryjnie wspierają nasz dział IT swoją wiedzą i doświadczeniem z zakresu technologii informatycznych.

zobacz stronę partnera >>

Edenred

Edenred Polska jest światowym liderem w wydawaniu kart podarunkowych w Polsce. W 2016 roku firma połączyła się z marką SZLACHETNEJ PACZKI i do swojej świątecznej oferty dołączyła „Szlachetną Kartę”. Dzięki temu rozwiązaniu zarówno Edenred, jak i firmy które zdecydowały się na zakup kart-upominków dla swoich pracowników, miały możliwość wspomóc działalność projektu. Od 2018 roku Partner wspiera również rozwój programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI.

zobacz stronę partnera >>

ODO 24

ODO 24 sp. z o.o. to eksperci od ochrony danych osobowych i godny naśladowania przykład szerokiego zaangażowania społecznego biznesu. Firma jest Partnerem merytorycznym Stowarzyszenia WIOSNA, wspierając nas swoją wiedzą merytoryczną w formie szkoleń, doradztwa i innych usług specjalistycznych. Spółka przeprowadziła również audyt w Stowarzyszeniu oraz zajęła się przygotowaniem wymaganej prawem dokumentacji z przedmiotowego zakresu. Ponadto ODO 24 wspiera nas finansowo, przekazując część przychodów na prowadzony przez Stowarzyszenie WIOSNA projekt SZLACHETNA PACZKA. Co więcej, firma została Inwestorem Społecznym SZLACHETNEJ PACZKI w rejonie Warszawa-Grochów. Profesjonalizm, a w szczególności kompetencje ekspertów ODO 24 pozwalają nam na zdobycie praktycznej wiedzy, która sprawia, że czujemy się spokojni o bezpieczeństwo danych osobowych przetwarzanych w naszych zbiorach.

zobacz stronę partnera >>

IMM

IMM jest Partnerem Monitorującym Media dla AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Ta wieloletnia współpraca to gwarancja, że nie umknie nam żaden materiał z social media, portalu internetowego, telewizji, artykuł czy audycja radiowa o AKADEMII. Dzięki IMM zawsze jesteśmy na bieżąco!

zobacz stronę partnera >>
Zostań Wolontariuszem