Akademia przyszłości
W trosce o przyszłość dzieci
Tkmaxx

RAZEM, W TROSCE O PRZYSZŁOŚĆ DZIECI

TK Maxx i AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI

połączyła troska o przyszłość dzieci i wiara w potencjał każdego z nich. Firma jest Strategicznym Partnerem AKADEMII już 2014 roku. Współpracę budujemy na wspólnych wartościach: otwartości
i kreatywności, a wszystko, czego się podejmujemy, robimy z pasją.

Dzięki wsparciu finansowemu TK Maxx, możemy z roku na rok usprawniać procesy planowania i zarządzania AKADEMIĄ, szkolić wolontariuszy, zapewniać im narzędzia niezbędne do wykonywania zadań, a także rozwijać całe Stowarzyszenie WIOSNA wraz z jego pracownikami. TK Maxx to wyjątkowo zaangażowany Partner!

ZOBACZ JAK WSPÓŁPRACUJEMY,
BY ROZWIJAĆ AKADEMIĘ

INSPIRUJEMY POLAKÓW DO PIĘKNEGO POMAGANIA

Regularnie, we wszystkich sklepach TK Maxx w Polsce organizujemy zbiórki publiczne na rzecz rozwoju AKADEMII. Odbywają się one co najmniej dwa razy w roku, we wszystkich sklepach w Polsce. To wielkie wsparcie dla realizacji naszej misji.

ANGAŻUJEMY ZNANYCH W PROJEKTY NA RZECZ AKADEMII

Tworzymy unikalne, limitowane serie charytatywnych produktów inspirowanych pracami dzieci z Akademii Przyszłości! Projekty tworzyli m.in. znany rysownik Dennis Wojda (nadruki t-shirtów oraz toreb charytatywnych) czy uznany projektant Michał Szulc (kolekcja stylowych przypinek i breloków). Dochód z ich sprzedaży jest przekazywany na wsparcie rozwoju programu AKADEMII.

DZIEŃ DZIECKA W FOTELU PREZESA

AKADEMIA daje swoim podopiecznym dostęp do miejsc, ludzi czy doświadczeń, które mają zainspirować je do walki o swoje marzenia. Dzień Dziecka w Fotelu Prezesa to okazja, by poczuły się ważne i sprawcze. TK Maxx m.in. zaprasza podopiecznych AKADEMII do swoich biur, aby mogli zobaczyć pracę firmy „od środka” – z dumą są przedstawiani managerom.

ROZWÓJ PRZEZ ZABAWĘ

TK Maxx organizuje atrakcje dla dzieci także w swoich sklepach! Konkursy, zabawy, animacje, warsztaty, zwiedzanie sklepu i magazynu czy… wspólna pizza to tylko niektóre formy angażowania najmłodszych. W ramach konkursu „Kim chcesz zostać w przyszłości?” dzieci z całej Polski tworzyły opowiadania, fotografie i filmy, które miały pokazać ich marzenia i ambicje.

BO DZIECI LUBIĄ… PREZENTY

W TK Maxx wiedzą o tym doskonale. Dlatego dla wszystkich kolegiów AKADEMII – a jest ich w Polsce ponad 200 – przygotowują świąteczne upominki, a w nich m.in. słodycze, materiały plastyczne czy gry planszowe. Niespodzianki są super,
a szczególnie te, które wspomagają rozwój dzieci!

ZNANI NA WYCIĄGNIĘCIE RĘKI

Aby skutecznie inspirować podopiecznych AKADEMII TK Maxx w swoje akcje angażuje znane osoby. Na przykład w ramach Dnia Dziecka 2016 dzieci
z AKADEMII miały okazję do spotkania z topmodelką Kamilą Szczawińską oraz popularnymi blogerkami modowymi.

POMOC DLA DZIECI W SIECI

Chcąc pomóc jak największej liczbie dzieci TK Maxx angażuje swoich klientów również on-line. Dla kupujących specjalne, świąteczne skarpety sieć przygotowała wyjątkową akcję: każdy kto wsparł ją w social mediach, używając hashtagu #dzienswiatecznychskarpet i pokazał kupione skarpetki w poście sprawiał, że TK Maxx przekazywało dodatkowe środki na rzecz programu. Odbyły się dwie edycje tej akcji, w roku 2016 i 2017.

GALERIA

Partner Strategiczny Akademii Przyszłości

Tkmaxx
Zostań Wolontariuszem