Pomóż AKADEMII PRZYSZŁOŚCI
zmieniać histori życia dzieci

Możesz pomagać AKADEMII PRZYSZŁOŚCI
na wiele sposóbów – wybierz swój

Wpłać na Akademię

Akademia Przyszłości to wielkie, wspólne dzieło Wolontariuszy i Darczyńców! Projekt o tej skali, z taką ilością wyzwań organizacyjnych i logistycznych, nie mógłby się rozwijać bez wsparcia finansowego tych, dla których tak ważna jest przyszłość dzieci z trudnościami w szkole. Każda pomoc w rozwoju Akademii ma wielkie znaczenie.

Wpłać

PRZEKAŻ 1% PODATKU
KRS 0000050905

Ten 1% ma wielką moc. Dlaczego? Bo daje energię do rozwoju AKADEMII. Ten zależy od szlachetnych serc naszych Darczyńców. Przekazanie 1% przy rozliczaniu podatku nic nie kosztuje a nam pozwala objąć projektem jeszcze większą ilość dzieci.

PRZEKAŻ 1%

UFUNDUJ Indeks indywidualnie

Dla dziecka informacja, że ma darczyńcę jest jak dotyk Anioła – czuje się ważne, wie, że ktoś mu kibicuje. Fundując Indeks sprawiasz, że dziecko przez cały rok szkolny może pracować i rozwijać się w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Koszt indeksu to 1000 zł za jedną edycję Akademii.

Ufunduj Indeks

UFUNDUJ Indeks w grupie

Dziel swoją dumę z innymi! Wciągnij znajomych i rodzinę – wspólnie ufundujcie Indeks dla wybranego dziecka z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Informacje o jego sukcesach będą dla Was wspólnym powodem do radości i wzruszeń!

Ufunduj Indeks

Inwestor Społeczny Akademii

Innowacja dla firm odpowiedzialnych społecznie! Wesprzyj darowizną 5 tys. zł rozwój kolegium AKADEMII w Twoim rejonie. Bądź naszym partnerem, realizuj z nami skuteczne projekty CSR, wzmacniaj wizerunek swojej firmy!

Więcej

Firma-partner AKADEMII PRZYSZŁOŚCI

Z AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚCI współpracują już wiodące marki jak Wawel, TK Maxx, BP czy Varta. Dołącz do grona Partnerów, wesprzyj nasz rozwój i wykorzystaj możliwości biznesowe oraz wizerunkowe płynące ze współpracy z marką Akademii.

Więcej
Zostań Wolontariuszem