pomóż akademii pomagać
News
17/08/2017 Wolontariat w Akademii Przyszłości i Szlachetnej Paczce - co robi SuperW? czytaj więcej >>
X
Strefa darczyńcy
Jak możesz się zaangażować?

Ufunduj zajęcia
w AKADEMII


Dla dziecka informacja, że ma darczyńcę jest jak dotyk Anioła – czuje się ważne, wie, że ktoś mu kibicuje. Fundując Indeks sprawiasz, że dziecko przez cały rok szkolny może pracować i rozwijać się w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Wpisowe to 500 zł za semestr.Razem z przyjaciółmi
zmieńcie życie dziecka


Wciągnij znajomych i rodzinę - wspólnie ufundujcie Indeks dla wybranego dziecka z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Informacje o sukcesach dziecka będą dla Was wspólnym powodem do radości!Wpłać dowolną kwotę 


Dziecko jest dla nas oczkiem w głowie. Jest ważne, najważniejsze. Dlatego stworzyliśmy specjalny SYSTEM MOTYWATORÓW ZMIANY©, dzięki któremu przenosimy dzieci z PLANETY TRUDNOŚCI na PLANETĘ SUKCES. Aby rozwijać Akademię, niezbędne jest wsparcie finansowe. Wpłata to najprostszy i najszybszy sposób, żeby pomóc podopiecznym Akademii.

70% Darczyńców deklaruje, że w przyszłym roku również wybierze dziecko, któremu pomoże
Wybierz dziecko
Pan Michał
„Odkąd zacząłem wspierać Akademię Przyszłości myślę, że wygrywam za każdym razem, gdy funduję Indeks. Wygrywam, bowiem mój podopieczny zaczyna wierzyć w siebie i w swoje siły. Wygrywam, bo dzięki tym pieniądzom mogę dostarczyć komuś szczęścia.”
Wybierz dziecko
Pani Ania
„Mam pięcioletnią córkę – imienniczkę Karoliny. Ona dopiero pójdzie do szkoły i nie wiem jeszcze, jak będzie sobie radzić. Ale w razie czego będę przy niej, aby jej pomóc. Druga Karolina - z Akademii - nie ma takiej osoby przy sobie. Dlatego chciałam ufundować jej Indeks.”
Wybierz dziecko
Pani Małgorzata
„Czuję się trochę jak matka chrzestna tych drobnych sukcesów – małych kroczków, jakie razem robicie, by Mateusz mógł w końcu zostać kimkolwiek zechce.”
Wybierz dziecko
Pan Paweł
„Tak jak Ty, marzyłem kiedyś o tym, żeby zostać piłkarzem. Chyba trochę zabrakło mi wiary w to, że mogę nim być. Dlatego postanowiłem ufundować dla Ciebie indeks Akademii, bo wiem że dzięki pracy z tutorem, dowiesz się, że w życiu nie ma rzeczy niemożliwych.”
Nie czekaj do kolejnej edycji - pomóż już dziś!