Akademia Przyszłości
pomóż akademii pomagać
TYLE DZIECI OTRZYMA WSPARCIE
- - - -

Możesz zmienić historię życia dziecka.

Poznaj „małych ludzi z długą historią” z Akademii Przyszłości. Mają trudności w szkole, nie wierzą w siebie, mają niską samoocenę, nie dogadują się z rówieśnikami. Wiele z nich pochodzi z biednych rodzin. Fundując Indeks Sukcesów i wspierając Akademię podarowujesz im „prezent na całe życie” – wielką szansę na zmianę, tak by zawalczyły o swoje marzenia i przyszłość.

„Ktoś we mnie uwierzył!” – krzyknęła mała Ania, dowiadując się, że ma Darczyńcę! W czyje marzenia uwierzysz dziś Ty?

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesu w życiu
‹ Wróć do aktualności

TK Maxx po raz kolejny świętuje Dzień Dziecka z Akademią Przyszłości Stowarzyszenia WIOSNA. W tym roku, by pomóc dzieciom objętym programem, marka połączyła siły z Zuzanną Wachowiak i Blanką Jordan, projektantkami BIZUU.

W efekcie powstała unikatowa kolekcja stylowych bandanek oraz przypinek inspirowanych motywem bohaterskości. Dochód z ich sprzedaży zostanie przekazany na rzecz wspieranej przez TK Maxx Akademii, która pomaga dzieciom z trudnościami w nauce i przeprowadza je od porażek w szkole do sukcesów w życiu.

Dlaczego zdecydowałyście się na współpracę z TK Maxx?

Kiedy marka TK Maxx zaproponowała nam współpracę, nie wahałyśmy się ani chwili! Pomaganie jest ważne, a Akademia Przyszłości swoje działania skupia wokół najmłodszych z trudnościami w szkole lub w rodzinie i wokół dzieci, które borykają się z wykluczeniem społecznym z różnych powodów. Jeśli jesteśmy w stanie sprawić, aby nabierały pewności siebie i mogły wejść w dorosłe życie pewniejszym krokiem, nie wyobrażamy sobie sytuacji, która zakładałaby odmowę.

Czy ta współpraca różni się od poprzednich?

Każdy projekt charytatywny jest wyjątkowy. Jeśli możemy wykorzystać swoje umiejętności, to jesteśmy jak najbardziej na tak. Każdy z nas może stać się bohaterem. Po pierwsze, dzieci objęte programem Akademia Przyszłości stają się bohaterami poprzez pokonywanie swoich słabości i mogą stać się bohaterami w dorosłym życiu, spełniając swoje marzenia. Po drugie, każdy z nas, wspierając akcję poprzez zakup naszej limitowanej kolekcji, staje się bohaterem pomagając – czy to nie jest piękne?

Zaprojektowałyście dla TK Maxx bandanki i przypinki. Skąd taki wybór?

Wybór przypinek jest kontynuacją zeszłorocznej edycji – zarówno nam jak i marce TK Maxx zależało na zachowaniu ciągłości przy jednoczesnym zaprezentowaniu innego spojrzenia na ten gadżet, spojrzenia BIZUU. Bandany to tegoroczny modowy hit, który jest idealnym dopełnieniem wielu stylizacji – zarówno męskich jak i damskich. Wydaje nam się, że to idealne połączenie – modowe dodatki, które pomagają!

Co to dla Was znaczy ,,zostać bohaterem”?

,Zostać bohaterem” to przyczynić się do szczęścia drugiego człowieka, próbować pomóc, być empatycznym. To także śmiałość w walce o własne marzenia i pokonywanie przeszkód, które tylko pozornie, w naszych głowach, są nie do przejścia.

TK Maxx jest strategicznym partnerem charytatywnym AKADEMII PRZYSZŁOŚCI od 2014 roku.

Udostępnij 
Poleć 
Polub AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI