Akademia Przyszłości
pomóż akademii pomagać
TYLE DZIECI OTRZYMA WSPARCIE
- - - -

UWIERZ W DZIECKO

Możesz dać dziecku wielką szansę na zmianę życia – ufunduj Indeks Akademii Przyszłości. Dzięki cotygodniowym, indywidualnym zajęciom z wolontariuszem-tutorem, dzieci z niską samooceną i trudnościami w szkole pokonują swoje blokady. Pomagamy im tak, by samodzielnie zawalczyły o lepszą przyszłość i uniknęły wykluczenia czy biedy.

Pomóż zmienić historię życia dziecka.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesu w życiu
‹ Wróć do aktualności

Już po raz 4. sieć sklepów TK Maxx oraz Stowarzyszenie WIOSNA łączą siły, by pomagać najbardziej potrzebującym dzieciom w Polsce. 20 maja rozpoczął się Miesiąc Dziecka, który będzie obfitował w wiele wydarzeń dedykowanych podopiecznym AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

Nadchodzi Miesiąc Dziecka!

TK Maxx już po raz kolejny świętuje Dzień Dziecka wspólnie z AKADEMIĄ PRZYSZŁOŚĆI. Do wszystkich sklepów marki trafi specjalnie zaprojektowana z tej okazji kolekcja charytatywnych gadżetów. Będzie także możliwość wsparcia AKADEMII datkiem do puszki, a w weekend 27-28 maja we wszystkich sklepach w Polsce odbędzie się Weekend Superbohaterów.

Medal dla Bohatera

Charytatywne kolekcje, które jak dotąd dostępne były w TK Maxx, sygnowane były największymi nazwiskami ze świata mody takimi jak Karl Lagerfeld, Diane von Furstenberg czy Matthew Williamson. W tym roku, po raz pierwszy w historii, marka zdecydowała się nawiązać współpracę z utalentowanym projektantem pochodzącym z Polski. Michała Szulca, który zaprojektował limitowaną kolekcję charytatywnych gadżetów dla TK Maxx, będzie można spotkać już 23 maja o godz. 10 w sklepie TK Maxx przy ul. Marszałkowskiej w Warszawie.  Modne przypinki przypominają o bohaterstwie wszystkich, którzy decydują się pomagać innym, np. dzieciakom z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Dostępne są w aż 5 kolorowych wersjach, które sprawdzą się w każdej stylizacji – na dżinsowych kurtkach, eleganckich koszulach czy jako stylowa ozdoba do torebki.

Marzenia wszystkich dzieci świata

Poza przypinkami, Michał Szulc zaprojektował również kolekcję 3 stylowych breloków, wykonanych z naturalnej skóry. Na każdym z nich widnieje hasło „Jak dorosnę zostanę”, która nawiązuje do marzeń, które snują wszystkie dzieci na świecie. Cała kolekcja wyprodukowana została w Polce, przy wykorzystaniu najwyższej jakości materiałów, w dużej mierze ręcznie. Jeden brelok kosztuje tylko 10 zł, a przypinkę można kupić już za symbolicznego „piątaka”. Dochód z jej sprzedaży zostanie przekazany na wsparcie podopiecznych programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, prowadzonego przez Stowarzyszenie WIOSNA.

Weekend Superbohaterów

Kupno breloków lub przypinek to nie jedyny sposób na wsparcie Miesiąca Dziecka. Przez cały czas trwania akcji pracownicy TK Maxx będą przypominać o idei AKADEMII PRZYSZŁOŚCI przebierając się za superbohaterów. Do 1 czerwca przy kasach sklepów zostaną także wystawione puszki, do których będzie można składać datki na rzecz Akademii. Natomiast w weekend 27-28 maja w sklepach w całej Polsce odbędą się specjalne animacje dla dzieci.

TK Maxx i Akademia po raz kolejny razem

Już od 2014 r. TK Maxx współpracuje ze Stowarzyszeniem WIOSNA oraz prowadzonym przez organizację programem AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI, będąc jego głównym partnerem strategicznym. W ramach partnerstwa marka wspiera Stowarzyszenie finansowo i logistycznie, a także prowadzi działania edukacyjne – zarówno wśród pracowników, jak i klientów sieci – których celem jest wzrost społecznej świadomości dotyczącej wykluczenia społecznego dzieci. AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI zajmuje się wspieraniem dzieci w trudnej sytuacji życiowej (rocznie to ponad 2000 dzieci w całej Polsce), pomagając im w nauce oraz w zdobyciu umiejętności potrzebnych do dalszego rozwoju i osiągnięcia sukcesu w życiu.

Chcesz zrobić sobie Dzień Dziecka? Nie czekaj do 1 czerwca! Odwiedź jeden ze sklepów TK Maxx już dziś i świętuj z nami Miesiąc Dziecka!

Udostępnij 
Poleć 
Polub AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI