pomóż akademii pomagać
AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesu w życiu
‹ Wróć do aktualności

Całą Polskę obiegła informacja o tym, że Grzegorz Krychowiak i jego partnerka Celia, zostaną rodzicami. Dzisiaj zdradzają, że chodziło o wybór imion dzieci z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, którym para pomogła. Tym sposobem, chcą zaprosić Polaków do zrobienia najpiękniejszego prezentu na Święta.

Krychowiak wybrał: Adaś i Karolinka!

1 grudnia, Grzegorz Krychowiak na swoim profilu na Facebooku opublikował nietypowe pytanie. Razem ze swoją partnerką Celią, poprosił fanów o pomoc w wyborze imienia dla dziecka.

Grzegorz Krychowiak

PLOTKA OBIEGŁA CAŁĄ POLSKĘ

Na odpowiedzi nie musiał czekać długo. Blisko 9 tys. komentarzy i ponad 40 tys. „reakcji” na Facebooku. Wraz z licznymi propozycjami imion popłynęły również gratulacje od internautów. Ci założyli, że takie pytanie oznacza tylko jedno – para spodziewa się dziecka. Tematem zainteresowały się media. Informacja o tym, że Grzegorz i Celia zostaną rodzicami, obiegła całą Polskę.

WYBRALI DWA IMIONA

Jak się okazało, Grzegorz i Celia nie zostaną rodzicami – przynajmniej nie teraz. Para faktycznie potrzebowała wsparcia w wyborze imion. Dlaczego? Ponieważ chcieli wybrać dwójkę dzieci, którym pomogą w ramach programu AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI. To siostrzany projekt SZLACHETNEJ PACZKI, który przeprowadza dzieci od porażki w szkole, do sukcesu w życiu. Pomaga tym uczniom, którzy mają problemy w szkole i często pochodzą z niezamożnych rodzin. W ramach Akademii, każde ma swojego indywidualnego tutora-wolontariusza, z którym spotyka się regularnie. To tylko jeden z wielu elementów programu, które mają sprawić, żeby dzieci radziły sobie w życiu.

Grzegorz i Celia wybrali Adasia i Karolinkę – im ufundowali Indeksy Sukcesów.

Wybieram dziecko i pomagam >

KRYCHOWIAK: TO NAJPIĘKNIEJSZY PREZENT

4 grudnia Grzegorz Krychowiak na swoim wallu na Facebooku napisał:

„Jesteśmy Wam winni drobne wyjaśnienia  :D 
Prosiliśmy o pomoc w wyborze imion dla dzieci. Dzięki Wam wybraliśmy Karolinę i Adasia, którym ufundowaliśmy udział w AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.
Nawet jeśli macie już pomysł na prezent – to właśnie teraz możecie pomóc dzieciom z AKADEMII i być dla nich kimś więcej niż Świętym Mikołajem. To dzięki Waszemu wsparciu dzieciaki podniosą swoją wiedzę, zdobędą nowe umiejętności, uwierzą we własne siły i zaczną odnosić sukcesy.
Warto pomagać, bo każde dziecko jest wyjątkowe. Każde dziecko zasługuje na uwagę. Każde dziecko zasługuje na miłość. Wreszcie – każde dziecko zasługuje na SZANSĘ.
Mikołajki to nie tylko czas otrzymywania – to przede wszystkim czas dawania prezentów. Podarowanie udziału w AKADEMII to bezapelacyjnie najpiękniejszy prezent jaki kiedykolwiek zrobiliśmy.
Dziękujemy za waszą pomoc. My już mamy swoje dzieci. Teraz kolej na was!

JAK POMÓC DZIECIOM

W AKADEMII PRZYSZŁOŚCI wciąż setki dzieci czekają na swoją szansę i na Darczyńcę, który wesprze je w drodze od porażki w szkole, do sukcesu w życiu. Możesz wybrać dziecko i ufundować mu Indeks Sukcesów – dzięki Tobie będzie wygrywać w szkole i w życiu!

Wybieram dziecko i pomagam >>

Udostępnij 
Poleć 
Polub AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI