Akademia Przyszłości
pomóż akademii pomagać

Odmień historię życia dziecka!

„Mali ludzie z długą historią” czekają na swojego bohatera! Fundując Indeks Sukcesów dajesz wielką szansę na zmianę w życiu dzieciom, którym nie idzie, nie wierzą w siebie, mają trudności w szkole, często pochodzą z biednych rodzin. Pomóż.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesu w życiu
‹ Wróć do aktualności

Warszawa mBank

22.06.2016 | kategoria: Aktualności

Chociaż bank to poważna instytucja, dzieci z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI były onieśmielone tylko na początku. Po przywitaniu w holu oraz przejażdżce windami nieśmiałość zastąpiły potokiem pytań i pozowaniem do wspólnej sesji zdjęciowej.

Warszawa mBank

Wycieczka rozpoczęła się zwiedzaniem części biurowej mBanku oraz wizytą na parkiecie handlowym, gdzie w czasie rzeczywistym dokonywane były transakcje na rzecz klientów banku. Dzieci były zachwycone nowoczesnym wyposażeniem i uważnie obserwowały zachowanie maklerów.

Potem dyrektor, Adrian Michalski, pokazał dzieciom, jak działa sejf oraz opowiedział o procedurach bezpieczeństwa obowiązujących w banku. Piwnice banku zaskoczyły dzieci masywnymi drzwiami skarbca oraz umieszczonymi w nim skrytkami bankowymi. Przy tej okazji nie obyło się bez przygód, gdy jeden z chłopców przez przypadek zamknął się w dużej szafie pancernej. Z pomocą szybko przybyła ochrona banku, by uwolnić nad wyraz ciekawskiego uczestnika wycieczki.

 

Prezes oddał panowanie

Gwoździem programu była wizyta w pokoju prezesa. Dzieci z początku nieśmiało, ale z czasem coraz bardziej ochoczo zadawały pytania prezesowi. Pytały m.in. o drogę kariery prezesa, o jego pasje oraz oczywiście o ilość pieniędzy w banku. Prezes cierpliwie odpowiadał na pytania, pokazując przy tym dzieciom książki, z których czerpie wiedzę na temat świata i ludzi.

Tę część wycieczki zakończyło wspólne zdjęcie z prezesem Stypułkowskim. Każde dziecko miało też szansę usiąść i sfotografować się w fotelu prezesa.

Na koniec wydarzenia przedstawicielka banku - pani Anna zaprosiła dzieci do pokoju zebrań, gdzie czekały już na nie lody. Przy tej okazji każde dziecko otrzymało także torbę z licznymi podarunkami od mBanku, wśród których – oprócz mBankowego kubka, kredek czy specjalnej łamigłówki – znajdowała się także wizytówka prezesa Stypułkowskiego.

Dzieci były zadowolone i szczęśliwe, że mogły spotkać się z najważniejszą osobą w mBanku oraz na własne oczy zobaczyć, jak funkcjonuje tak duża instytucja.

Udostępnij 
Poleć 
Polub AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI