Akademia Przyszłości
pomóż akademii pomagać

Odmień historię życia dziecka!

„Mali ludzie z długą historią” czekają na swojego bohatera! Fundując Indeks Sukcesów dajesz wielką szansę na zmianę w życiu dzieciom, którym nie idzie, nie wierzą w siebie, mają trudności w szkole, często pochodzą z biednych rodzin. Pomóż.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesu w życiu
‹ Wróć do aktualności

1 czerwca dla dzieci z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI otworzyły się niedostępne dla klientów drzwi „tylko dla personelu”. Rzeszowski sklep TK Maxx zabrał je w świat, który do tej pory był dla nich niedostępny – odwiedziły nawet gabinet prezesa!

W tym sklepie dzieci zastąpiły dorosłych!

Podróż zaczęła się od kuchni. Dosłownie i w przenośni. Podróżując służbowymi korytarzami, dzieci dotarły do pracowniczej kuchni. Tam już czekały owoce i ciasteczka. Podczas gdy dzieci zajadały się przysmakami, Pani Kierownik sklepu opowiedziała o swojej pracy, jak została kierownikiem, czym się zajmuje na co dzień i jakie wyzwania jeszcze przed nią.

 

Zadanie specjalne

Następnym punktem programu było poznanie pracy sprzedawcy. Dzieci mogły stanąć za sklepową kasą i obsługiwać klientów. Były tym zachwycone! Robiły to z wielką powagą i dokładnością. Bezcenna była również reakcja klientów sklepu, którzy po wstępnym zaskoczeniu bardzo otwarcie podeszli do małych ekspedientek i ekspedientów.

 

W tym wyjątkowym pokoju

Dzieci coraz bardziej niecierpliwie wyczekiwały na ostatni, najważniejszy etap podróży, czyli wizytę w gabinecie Pani Kierownik. Dzieci miały okazję usiąść w jej fotelu, wykonać „służbowe” telefony i poczuć, że one tu rządzą. Na zakończenie – jak na prezesów wielkich firm przystało – nastąpiła wymiana wizytówek dzieci z Panią Kierownik oraz wspólne pamiątkowe zdjęcia.

Po serdecznym pożegnaniu i podziękowaniu cała drużyna udała się na najsłodszy przystanek, czyli lody. To był niezapomniany dzień zarówno dla wolontariuszy, jak i dzieci!

Udostępnij 
Poleć 
Polub AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI