Akademia Przyszłości
pomóż akademii pomagać

Odmień historię życia dziecka!

„Mali ludzie z długą historią” czekają na swojego bohatera! Fundując Indeks Sukcesów dajesz wielką szansę na zmianę w życiu dzieciom, którym nie idzie, nie wierzą w siebie, mają trudności w szkole, często pochodzą z biednych rodzin. Pomóż.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesu w życiu
‹ Wróć do aktualności

To już tradycja – jak co roku, AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI świętowała Dzień Dziecka wspólnie z TK Maxxem. W weekend 2-3 czerwca w całej Polsce w 42 sklepach należących do zaprzyjaźnionej z nami marki odbyły się zbiórki pieniędzy, z których dochód wesprze działania AP.

Dzień Dziecka z TK Maxx i Akademią Przyszłości

TK Maxx, wspólnie z projektantkami Zuzanną Wachowiak i Blanką Jordan (BIZUU), przygotował też unikatową kolekcję dodatków – stylowych bandanek i przypinek – inspirowanych motywem bohaterstwa. Dochód z ich sprzedaży również trafi do Akademii.

TK Maxx jest strategicznym partnerem AKADEMII PRZYSZŁOŚCI już od czterech lat. Marka wspiera projekt, dzięki któremu przeprowadzamy dzieci od porażek w szkole do sukcesów w życiu, przez cały rok, ale najbardziej spektakularne wydarzenia mają miejsce zawsze przy okazji Dnia Dziecka. Nie inaczej było w tym roku.

Pracownicy sklepów przez cały weekend, który poprzedził to wyjątkowe święto, nie tylko zbierali pieniądze na rzecz Akademii, ale przede wszystkim informowali klientów o działalności AKADEMII i zachęcali ich do trwałego włączenia się w nasze działania. W placówkach TK Maxxa pojawiły się też flagi AP

Z kolei dzieci-podopieczni AP w wielu rejonach mieli okazję przeżyć Fotel Prezesa w biurach na co dzień zajmowanych przez menedżerów firmy.

Mało tego – w kilku przypadkach spotkania wolontariuszy i liderów AP z pracownikami TK Maxxa, które odbyły się bezpośrednio przed wspólnie organizowanym przez nas Dniem Dziecka, zaowocowały… zgłoszeniami na nowych SuperW!

Galeria

Taką współpracę lubimy najbardziej. Dziękujemy!

 

Udostępnij 
Poleć 
Polub AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI