Akademia Przyszłości
TYLE DZIECI OTRZYMA WSPARCIE
1 8 0 9

Odmień historię życia dziecka!

„Mali ludzie z długą historią” czekają na swojego bohatera! Fundując Indeks Sukcesów dajesz wielką szansę na zmianę w życiu dzieciom, którym nie idzie, nie wierzą w siebie, mają trudności w szkole, często pochodzą z biednych rodzin. Pomóż.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesu w życiu
Najnowsze artykuły
Wybierz kategorię aktualności

Całą Polskę obiegła informacja o tym, że Grzegorz Krychowiak i jego partnerka Celia, zostaną rodzicami. Dzisiaj zdradzają, że chodziło o wybór imion dzieci z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, którym para pomogła. Tym sposobem, chcą zaprosić Polaków do zrobienia najpiękniejszego prezentu na Święta.

Kto powiedział, że uczelnie są tylko dla dorosłych studentów? Tej jesieni 2200 dzieci w 16 miastach wojewódzkich całej Polski odbierze swoje Indeksy na aulach uniwersytetów i szkół wyższych! To znak – rusza XIV, rekordowa edycja AKADEMII PRZYSZŁOŚCI – siostrzanego projektu SZLACHETNEJ PACZKI.

Dziecięcy uśmiech, zachwyt, duma i wzruszające pożegnania, które nie miały końca. Są chwile, które chciałoby się zatrzymać i które na zawsze pozostają w sercu. Dla naszych małych podopiecznych, takimi momentami będą z pewnością tegoroczne Gale Sukcesów. Sprawdź, co się wydarzyło i przeżyj to z nami jeszcze raz!

Dzień Dziecka? Dla nas to za mało! Dla podopiecznych AKADEMII PRZYSZŁOŚCI organizujemy pełen atrakcji Miesiąc Dziecka. Sprawdź, co wyjątkowego już za nami.