Akademia Przyszłości
pomóż akademii pomagać

UWIERZ W DZIECKO

Możesz dać dziecku wielką szansę na zmianę życia – ufunduj Indeks Akademii Przyszłości. Dzięki cotygodniowym, indywidualnym zajęciom z wolontariuszem-tutorem, dzieci z niską samooceną i trudnościami w szkole pokonują swoje blokady. Pomagamy im tak, by samodzielnie zawalczyły o lepszą przyszłość i uniknęły wykluczenia czy biedy.

Pomóż zmienić historię życia dziecka.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesu w życiu
Najnowsze artykuły
Wybierz kategorię aktualności

Matylda, wolontariuszka AKADEMII PRZYSZŁOŚCI, doktorantka na Wydziale Mechanicznym Politechniki Wrocławskiej, zajmuje się biomechaniką. Na co dzień robi badania, ma zajęcia ze studentami.

Wolontariat w Paczce i Akademii to szansa dla młodzieży i studentów, aby poprzez pomoc innym zmieniać świat na lepsze. Zostań SuperW i dołącz do grona wolontariuszy.

WIWAT AKADEMIA!

| 18.07.2017 | kategoria: Aktualności

Za nami kolejny rok sukcesów AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i własnej pracy w roku szkolnym 2016/17 aż 2200 dzieci w całej Polsce uwierzyło w siebie i przekonało się, że są ważne. Pomogliśmy im wydobyć to, co mają w sobie najpiękniejszego.

Już po raz 4. sieć sklepów TK Maxx oraz Stowarzyszenie WIOSNA łączą siły, by pomagać najbardziej potrzebującym dzieciom w Polsce. 20 maja rozpoczął się Miesiąc Dziecka, który będzie obfitował w wiele wydarzeń dedykowanych podopiecznym AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.