Akademia Przyszłości
TYLE DZIECI OTRZYMA WSPARCIE
1 8 0 9

Odmień historię życia dziecka!

„Mali ludzie z długą historią” czekają na swojego bohatera! Fundując Indeks Sukcesów dajesz wielką szansę na zmianę w życiu dzieciom, którym nie idzie, nie wierzą w siebie, mają trudności w szkole, często pochodzą z biednych rodzin. Pomóż.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesu w życiu
Najnowsze artykuły
Wybierz kategorię aktualności

Wolontariat w Paczce i Akademii to szansa dla młodzieży i studentów, aby poprzez pomoc innym zmieniać świat na lepsze. Zostań SuperW i dołącz do grona wolontariuszy.

WIWAT AKADEMIA!

| 18.07.2017 | kategoria: Aktualności

Za nami kolejny rok sukcesów AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Dzięki zaangażowaniu wolontariuszy, darczyńców i własnej pracy w roku szkolnym 2016/17 aż 2200 dzieci w całej Polsce uwierzyło w siebie i przekonało się, że są ważne. Pomogliśmy im wydobyć to, co mają w sobie najpiękniejszego.

Już po raz 4. sieć sklepów TK Maxx oraz Stowarzyszenie WIOSNA łączą siły, by pomagać najbardziej potrzebującym dzieciom w Polsce. 20 maja rozpoczął się Miesiąc Dziecka, który będzie obfitował w wiele wydarzeń dedykowanych podopiecznym AKADEMII PRZYSZŁOŚCI.

​​​​​​​Już na pierwszym spotkaniu Bartek przyznał się swojej tutorce Kasi, że ma kłopot z językiem angielskim. Nauczenie się go wydawało mu się zadaniem nie do wykonania. Wystarczył jeden wieczór, podróż na dworzec i trzech Argentyńczyków, by to wszystko zmienić.