Akademia Przyszłości
pomóż akademii pomagać

Odmień historię życia dziecka!

„Mali ludzie z długą historią” czekają na swojego bohatera! Fundując Indeks Sukcesów dajesz wielką szansę na zmianę w życiu dzieciom, którym nie idzie, nie wierzą w siebie, mają trudności w szkole, często pochodzą z biednych rodzin. Pomóż.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesu w życiu
Najnowsze artykuły
Wybierz kategorię aktualności

7-letnia Ania nigdy nie była w kinie ani w teatrze, a rodziców 10-letniego Janka nie stać na zakup podstawowych artykułów rozwijających jego zdolności artystyczne. Takich dzieci w naszym kraju jest dużo więcej. Aby pomóc im wkroczyć w świat kultury i sztuki powstała Akademia Odkrywców Kreatywności.

W AKADEMII PRZYSZŁOŚCI wystartował nowy semestr, a swoją przygodę z tutorami rozpoczynają kolejne dzieci! Znowu masz szansę zostać Aniołem dla jednego z nich.

Niezwykła przemiana Adasia podczas kolejnego spotkania z wolontariuszką - Marzeną. "Warto było czekać!" - z uśmiechem relacjonuje dziewczyna.

Trójka podopiecznych AKADEMII PRZYSZŁOŚCI - Oskar, Michał i Mateusz opowiadają o. Szustakowi i widzom #JESZCZE5MINUTEK : „Jałmużna to taka pani, która pomaga innym ludziom”. Zobacz koniecznie!