Akademia Przyszłości
pomóż akademii pomagać

Odmień historię życia dziecka!

„Mali ludzie z długą historią” czekają na swojego bohatera! Fundując Indeks Sukcesów dajesz wielką szansę na zmianę w życiu dzieciom, którym nie idzie, nie wierzą w siebie, mają trudności w szkole, często pochodzą z biednych rodzin. Pomóż.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesu w życiu
Najnowsze artykuły
Wybierz kategorię aktualności

Z okazji Dnia Dziecka oraz premiery charytatywnej kolekcji T-shirtów i toreb z ilustracjami Dennisa Wojdy, TK Maxx zaprosił naszych młodych studentów z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI do wspólnej zabawy.

Siostrzana SZLACHETNA PACZKA jednoczy środowiska sportowe w Polsce, by wspólnie wzmacniać potrzebujących na drodze do życiowej wygranej!

Jedz czekoladę i pomagaj!

| 23.05.2016 | kategoria: Aktualności

Przyszła wiosna, lato za pasem i każda zjedzona kostka czekolady to wielki wyrzut sumienia? Już nie musisz się tym przejmować! Połącz przyjemne z pożytecznym – jedz czekoladę i wspieraj niesamowite dzieci z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI!

Ta prawdziwa odbywa się co cztery lata. Towarzyszą jej niezapomniane emocje, rywalizacja i łzy zwycięstwa. Mowa oczywiście o Olimpiadzie. Liderzy poznańskiej drużyny AKADEMII PRZYSZŁOŚCI wpadli na pomysł zorganizowania podobnego wydarzenia w mikroskali u siebie, w Wielkopolsce. W środę, 20.04.2016 roku na obiektach sportowych Politechniki Poznańskiej odbyła się Olimpiada Sportowa. W wydarzeniu brał udział cały poznański region, poczynając od dzieci, SuperW, przez Liderów i Koordynator Wojewódzką.