Akademia Przyszłości
TYLE DZIECI OTRZYMA WSPARCIE
1 3 9 3

Odmień historię życia dziecka!

„Mali ludzie z długą historią” czekają na swojego bohatera! Fundując Indeks Sukcesów dajesz wielką szansę na zmianę w życiu dzieciom, którym nie idzie, nie wierzą w siebie, mają trudności w szkole, często pochodzą z biednych rodzin. Pomóż.

AKADEMIA PRZYSZŁOŚCI przeprowadza dzieci od porażki w szkole do sukcesu w życiu
‹ Wróć do aktualności

Przyszła wiosna, lato za pasem i każda zjedzona kostka czekolady to wielki wyrzut sumienia? Już nie musisz się tym przejmować! Połącz przyjemne z pożytecznym – jedz czekoladę i wspieraj niesamowite dzieci z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI!

Jedz czekoladę i pomagaj!

Siostrzany projekt SZLACHETNEJ PACZKI znalazł słodkiego partnera i bierze udział w konkursie „Z miłości do radości” organizowanym przez firmę Wawel. To akcja, w której wszyscy wygrywają!

 

Po pierwsze każda kostka czekolady Wawel to radość w najsłodszej postaci. Po drugie, zakupione słodycze generują konkursowe punkty, które można przekazać na rzecz AKADEMII PRZYSZŁOŚCI. Im więcej zbierze ich Akademia, tym większe wsparcie otrzyma od Firmy Wawel – w puli programu czeka aż półtora miliona złotych!

Po trzecie, te same punkty można wymieniać na nagrody rzeczowe. Na największych amatorów słodkości czekają vouchery do sieci kin Cinema City lub Helios, darmowe dostępy do platformy filmowej VOD.pl oraz designerskie torby.

 

Jak wygrać?

      1. Kupuj produkty w specjalnie oznakowanych opakowaniach i słodycze na wagę firmy Wawel.

      2. Rejestruj punkty na stronie programu – www.zmiloscidoradosci.pl.

      3. Przekazuj punkty głosując na AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI.

      4. Zbieraj punkty i zamieniaj je na atrakcyjne nagrody.

 

Jedna czekolada może sprawić radość nie tylko Tobie, ale i potrzebującym. To dobrze wydane kilka złotych Tobie sprawi bilet do kina, a dzieciom z AKADEMII PRZYSZŁOŚCI pomoże wygrywać w szkole i w życiu. Jedna czekolada, a tyle radości! Kupuj słodkości firmy Wawel i dawaj dzieciom radość!

Udostępnij 
Poleć 
Polub AKADEMIĘ PRZYSZŁOŚCI